#SolidarnizBiznesem

Kochani,
trudno uwierzyć w jakim czasie przyszło nam trwać i się odnaleźć. Codzienny rytm i przyjemność zajęć w Klubie Malucha, oglądanie pieczątek zdobytych po radosnych zajęciach Zumby, szczęście dzieciaków robiących ziuuu na sali zabaw lub w czasie urodzin – wszystko to zostało zawieszone.
W tym momencie oprócz myślenia o zdrowiu najbliższych, największym naszym marzeniem, w które mocno wierzymy, jest to żeby wszystko wróciło na stare albo jeszcze lepsze tory.
Jeżeli też macie takie marzenia, tęsknicie, czujecie potrzebę, żebyśmy po całym tym szaleństwie istnieli, proponujemy Wam przyłączenie się do akcji organizowanej przez Krajową Izbę Gospodarczą #SolidarnizBiznesem NIE POZWOLĘ CI SIĘ ZAMKNĄĆ. W ramach akcji zachęcamy do zakupu bonu podarunkowego do wykorzystania na nasze usługi w spokojniejszych czasach. Kwota jaką przeznaczycie na bon zależy tylko od Was.
Pamiętajcie, w naszej ofercie znajdziecie zajęcia w Klubie Malucha, Zumbę dla dzieci, popołudniową rozrywkę na sali zabaw, a także urodziny, bale okolicznościowe, warsztaty, opieka nad dziećmi. Zapraszamy serdecznie.
Bon można nabyć robiąc przelew na wybraną kwotę na nasze konto: 21 1140 2004 0000 3302 7815 2770 w tytule przelewu wpisując „Bon, imię i nazwisko” oraz napisać na info@filiko.pl lub na Facebook‘u , że dokonaliście wpłaty, a my odeślemy imienny bon ważny przez 12 miesięcy.
W razie dodatkowych pytań śmiało piszcie lub dzwońcie. Z góry bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie.
Pozdrawiamy serdecznie życząc zdrowia, spokoju i czekając na jak najszybsze spotkanie.