Zajęcia popołudniowe dla dzieci w Filiko

Zapraszamy na popołudniowe zajęcia dla dzieci w Filiko. W związku z ograniczoną liczbą miejsc na każde zajęcia obowiązują zapisy, jednak w przypadku zebrania się zbyt małej liczby chętnych zajęcia mogą się nie odbyć. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 792707338, adresem e-mail info@filiko.pl lub za pośrednictwem Facebook`a.

Nasz tydzień przedstawia się następująco:

Poniedziałki

godz. 16:30 – 17:45

Zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Będzie można się wyszaleć, wykrzyczeć, pokazać emocje. W trakcie regularnych zajęć dzieci będą ćwiczyć ruch, charakterystyczne gesty i odgłosy zwierząt, przejdą też do profesji, świata muzyki, instrumentów i tańca oraz bajek. Podczas świetnej zabawy dzieci wzmocnią wiarę w siebie, pozbędą się nieśmiałości i różnorodnych barier, a przy okazji skupią się na poprawnej polszczyźnie i dykcji.

Zapisy u prowadzącej pod numerem 603537881

Koszt 40 zł jednorazowe zajęcia, 140 zł karnet na 4 wejścia ważny 5 tygodni. Płatność gotówką lub przelewem u prowadzącej. W cenie 45 minut zajęć i 30 minut zabawy na naszej sali.

godz. 17:30 – 19:00

Warsztaty LEGO

Zapraszamy dzieci w wieku 5 – 11 lat na fantastyczną przygodę w świecie modeli LEGO na zajęcia z cyklu BUDUJĘ i WIEM oraz ROBOTYKA dla JUNIORA! 🤖⛩Zajęcia z klockami dla różnych grup wiekowych, podczas których budujemy zarówno modele z otaczającego nas świata, jak i świata bajek i filmów gdzie spotkamy ulubionych dziecięcych bohaterów. Budujemy również wiedzę o otaczającym nas świecie. Każde zajęcia to przybliżenie tematu przewodniego z zakresu architektury,🕍 inżynierii,🏗 biologii,🐍 fizyki,🗼 astronomii, filmu🎮, a także wprawienie w ruch modeli ruchomych!

Koszt – zajęcia jednorazowe 45 zł za dziecko, karnet na 4 wejścia ważny 5 tygodni – 160 zł. Dla rodzeństw zniżka – karnet 130 zł od dziecka. W cenie ok. 1 godz. zajęć i 30 minut zabawy na naszym placu.

WTORKI

godz. 17:45 – 19:00

Zumba dla dzieci w wieku od ok. 4 do 9 lat

Zajęcia Zumba Kids pobudzają pracę mózgu i tym samym korzystnie wpływają na rozwój intelektualny dziecka. Dzieci uczą się koordynacji, równowagi, dyscypliny, rozwijają kreatywność, wyobraźnię oraz pamięć. Program Zumba Kids propaguje aktywność ruchową i zdrowy styl życia. Dziecko ma okazję pozbyć się nieśmiałości, uwierzyć w siebie i w swoje możliwości.

Koszt 45 zł jednorazowe zajęcia, 160 zł karnet na 4 wejścia ważny 5 tygodni. W cenie 45 minut tańca i 30 minut zabawy na naszej sali.

Środy

Programowanie dla dzieci

godz. 17:30 – 19:00

Trenerzy z GO4Robot czekają na dzieci od 5. do 7. roku życia, które wprowadzą w świat budowania robotów i programowania. Wszystko połączone będzie ze świetną zabawą.
Zajęcia z programowania dla dzieci pobudzają w małych konstruktorach wyobraźnię, logiczne myślenie oraz uczą współpracy z grupą. Na każdym spotkaniu dzieci mierzą się z kreatywnymi wyzwaniami.
Zajęcia w środy:
godz. 18:00-19:00 ➡️ szczegóły i zapisy bezpośrednio u prowadzących: https://g4r.pl/YBZL
Zapraszamy od 17:30 – w cenie 30 minut zabawy na naszej konstrukcji przed zajęciami.

Do zobaczenia!