Zajęcia popołudniowe dla dzieci w Filiko

Zapraszamy na popołudniowe zajęcia dla dzieci w Filiko. W związku z ograniczoną liczbą miejsc na każde zajęcia obowiązują zapisy, jednak w przypadku zebrania się zbyt małej liczby chętnych zajęcia mogą się nie odbyć. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 792707338, adresem e-mail info@filiko.pl lub za pośrednictwem Facebook`a.

Nasz tydzień przedstawia się następująco:

Poniedziałki

godz. 16:30 – 17:45

Zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Będzie można się wyszaleć, wykrzyczeć, pokazać emocje. W trakcie regularnych zajęć dzieci będą ćwiczyć ruch, charakterystyczne gesty i odgłosy zwierząt, przejdą też do profesji, świata muzyki, instrumentów i tańca oraz bajek. Podczas świetnej zabawy dzieci wzmocnią wiarę w siebie, pozbędą się nieśmiałości i różnorodnych barier, a przy okazji skupią się na poprawnej polszczyźnie i dykcji.

Koszt 35 zł jednorazowe zajęcia, 120 zł karnet na 4 wejścia ważny 5 tygodni. Płatność gotówką lub przelewem u prowadzącej. W cenie 45 minut zajęć i 30 minut zabawy na naszej sali.

WTORKI

godz. 16:55 – 18:10

Zumba dla dzieci w wieku ok.2-3 letnich

godz. 17:45 – 19:00

Zumba dla dzieci w wieku od ok. 4 do 7 lat

Zajęcia Zumba Kids pobudzają pracę mózgu i tym samym korzystnie wpływają na rozwój intelektualny dziecka. Dzieci uczą się koordynacji, równowagi, dyscypliny, rozwijają kreatywność, wyobraźnię oraz pamięć. Program Zumba Kids propaguje aktywność ruchową i zdrowy styl życia. Dziecko ma okazję pozbyć się nieśmiałości, uwierzyć w siebie i w swoje możliwości.

Koszt 35 zł jednorazowe zajęcia, 120 zł karnet na 4 wejścia ważny 5 tygodni. W cenie 30 minut tańca i 45 minut zabawy na naszej sali.

Środy

godz. 17:30 – 19:00

Warsztaty LEGO

Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat oraz 9-11 lat w każdą środę o godzinie 17:30 na fantastyczną przygodę w świecie modeli LEGO na zajęcia z cyklu BUDUJĘ i WIEM oraz ROBOTYKA dla JUNIORA! 🤖⛩Zajęcia z klockami dla różnych grup wiekowych, podczas których budujemy zarówno modele z otaczającego nas świata, jak i świata bajek i filmów gdzie spotkamy ulubionych dziecięcych bohaterów. Budujemy również wiedzę o otaczającym nas świecie. Każde zajęcia to przybliżenie tematu przewodniego z zakresu architektury,🕍 inżynierii,🏗 biologii,🐍 fizyki,🗼 astronomii, filmu🎮, a także wprawienie w ruch modeli ruchomych!

Koszt – zajęcia jednorazowe 35 zł za dziecko, karnet na 4 wejścia ważny 5 tygodni – 120 zł. Dla rodzeństw zniżka – karnet 110 zł od dziecka. W cenie ok. 1 godz. zajęć i 30 minut zabawy na naszym placu.

 

Do zobaczenia!