Zajęcia popołudniowe dla dzieci w Filiko

Zapraszamy na popołudniowe zajęcia dla dzieci w Filiko. W związku z ograniczoną liczbą miejsc na każde zajęcia obowiązują zapisy. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 792707338, adresem e-mail info@filiko.pl lub za pośrednictwem Facebook`a.

Nasz tydzień przedstawia się następująco:

Poniedziałki

godz. 17:30 – 19:00

Warsztaty LEGO

Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat oraz 9-11 lat w każdy poniedziałek o godzinie 17:00 na fantastyczną przygodę w świecie modeli LEGO na zajęcia z cyklu BUDUJĘ i WIEM oraz ROBOTYKA dla JUNIORA! 🤖⛩Zajęcia z klockami dla różnych grup wiekowych, podczas których budujemy zarówno modele z otaczającego nas świata, jak i świata bajek i filmów gdzie spotkamy ulubionych dziecięcych bohaterów. Budujemy również wiedzę o otaczającym nas świecie. Każde zajęcia to przybliżenie tematu przewodniego z zakresu architektury,🕍 inżynierii,🏗 biologii,🐍 fizyki,🗼 astronomii, filmu🎮, a także wprawienie w ruch modeli ruchomych!

Koszt – zajęcia jednorazowe 35 zł za dziecko, karnet na 4 wejścia ważny 5 tygodni – 120 zł.

Wtorki

Wtorek godz. 17:45 – 18:45

Zumba dla dzieci powyżej 4 lat.

Środy

godz. 17:30 – 18:30

Zumba dla dzieci w wieku 2 -3 lata

Zajęcia Zumba Kids pobudzają pracę mózgu i tym samym korzystnie wpływają na rozwój intelektualny dziecka. Dzieci uczą się koordynacji, równowagi, dyscypliny, rozwijają kreatywność, wyobraźnię oraz pamięć. Program Zumba Kids propaguje aktywność ruchową i zdrowy styl życia. Dziecko ma okazję pozbyć się nieśmiałości, uwierzyć w siebie i w swoje możliwości.

Koszt 28 zł jednorazowe zajęcia, 90 zł karnet na 4 wejścia ważny 5 tygodni

Wtorki

godz. 16:30 – 17:30   Sensoraczki

Pełne koloru, struktur i zapachów zajęcia dla dzieci w wieku od ok. 1,5 roku do 3 lat. W gronie rówieśników, w trakcie beztroskiej zabawy maluchy stopniowo doświadczą rzeczywistości wszystkimi zmysłami. W czasie zajęć będziemy malować, ugniatać, przesypywać, dotykać, przelewać, brudzić się, każdy w swoim tempie i zgodnie ze swoimi potrzebami. Ubranka na zmianę zalecane.
Czas trwania 30 min. zajęć i 30 min. swobodnej zabawy w naszej sali.
Koszt 30 zł

Środy

godz. 15:30 – 16:40 Dzieci w wieku do 2 lat

godz. 16:20 – 17:30 Dzieci powyżej 2 lat

Energetywka

Zajęcia rytmiczno-ruchowe – Energetywka to połączenie wspólnego muzykowania, gry na instrumentach, śpiewu i tańca. Zabawy opierają się na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy prowadzącej, bazują także na bezcennych i sprawdzonych przez pokolenia zabawach i piosenkach tradycyjnych. Celem zajęć jest wszechstronne wspieranie rozwoju dzieci, budowanie relacji z rodzicem i rówieśnikami a przede wszystkim świetna zabawa i relaks.Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku od ok. 6 miesiąca (siedzące) do ok. 2 lat. Zajęcia są ukierunkowane i zorganizowane przez prowadzącą w taki sposób, aby wszechstronnie stymulować rozwój naszych pociech a jednocześnie zapewnić świetną zabawę! Zachęcają dzieci do rozwijania  wyobraźni przez dźwięk, muzykę, taniec.

Koszt jednorazowych zajęć to 38 zł za dziecko. W cenie 45 min. zajęć i 25 min. zabawy na naszym placu.
Płatność na miejscu gotówką u prowadzącej.

CZWARTKI

godz. 17:00 – 18:30

Zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Będzie można się wyszaleć, wykrzyczeć, pokazać emocje. W trakcie regularnych zajęć dzieci będą ćwiczyć ruch, charakterystyczne gesty i odgłosy zwierząt, przejdą też do profesji, świata muzyki, instrumentów i tańca oraz bajek. Podczas świetnej zabawy dzieci wzmocnią wiarę w siebie, pozbędą się nieśmiałości i różnorodnych barier, a przy okazji skupią się na poprawnej polszczyźnie i dykcji.

Koszt 35 zł jednorazowe zajęcia, 120 zł karnet na 4 wejścia ważny 5 tygodni

Do zobaczenia!