Zumba dla dzieci

Zumba Kids to połączenie tańca z fitnessem.

Mobilna Szkoła Tańca MTV Dance Fit stworzyła autorski program zajęć dla najmłodszych dzieci. Zajęcia mają być dla dzieci przede wszystkim ciekawe i rozwijające.

Badania wykazały, że zajęcia Zumba Kids pobudzają pracę mózgu i tym samym korzystnie wpływają na rozwój intelektualny dziecka. Dzieci uczą się koordynacji, równowagi, dyscypliny, rozwijają kreatywność, wyobraźnię oraz pamięć. Program Zumba Kids propaguje aktywność ruchową i zdrowy styl życia. Dziecko ma okazję pozbyć się nieśmiałości, uwierzyć w siebie i w swoje możliwości! 🙂
Wtorki

godz. 16:55 – 18:10

Zumba dla dzieci w wieku ok.2-3 letnich

godz. 17:45 – 19:00

Zumba dla dzieci w wieku od ok. 4 do 7 lat

Zajęcia Zumba Kids pobudzają pracę mózgu i tym samym korzystnie wpływają na rozwój intelektualny dziecka. Dzieci uczą się koordynacji, równowagi, dyscypliny, rozwijają kreatywność, wyobraźnię oraz pamięć. Program Zumba Kids propaguje aktywność ruchową i zdrowy styl życia. Dziecko ma okazję pozbyć się nieśmiałości, uwierzyć w siebie i w swoje możliwości.

Koszt 35 zł jednorazowe zajęcia, 120 zł karnet na 4 wejścia ważny 5 tygodni. W cenie 30 minut tańca i 45 minut zabawy na naszej sali.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia pod numerem 792707338, na adres info@filiko.pl lub za pośrednictwem Facebooka podając wiek dziecka.

Liczba miejsc ograniczona.