Urodziny

Urodziny to dla dziecka wielkie i ekscytujące wydarzenie. Celebrujcie je w wyjątkowej atmosferze w naszej kameralnej sali zabaw na wyłączność!

Dzieci nie mogą doczekać się swoich urodzin. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nie były rozczarowane tym dniem. W naszej urodzinowej ofercie znajduje się wiele atrakcji, które sprawią, że dzieci będą zachwycone!

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących organizacji urodzin (lub innych imprez dla dzieci) prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Jesteśmy również otwarci na różne pomysły.

Godziny imprez urodzinowych:

od poniedziałku do piątku:

 • 17:00 – 19:00

w weekendy:

 • 10:00 – 12:00
 • 13:30 – 15:30
 • 17:00 – 19:00

Rezerwacji urodzin można dokonywać telefonicznie, ale także mailowo lub za pośrednictwem fb. Zapraszamy do kontaktu!

Rezerwacja urodzin ważna jest 3 dni kalendarzowe. W przypadku niewpłacenia w tym czasie zadatku, rezerwacja jest anulowana. Zadatek w wysokości 100 złotych płatny jest gotówką w lokalu lub przelewem na konto numer  21 1140 2004 0000 3302 7815 2770 z dopiskiem urodziny data i godzina. Reszta kwoty rozliczana jest po zakończeniu imprezy. Jeśli impreza urodzinowa zostanie anulowana, zadatek nie podlega zwrotowi. Natomiast w przypadku choroby dziecka/zmiany planów, zadatek nie przepada, zostaje przeniesiony wraz z terminem urodzin. Więcej szczegółów:

REGULAMIN IMPREZ ORGANIZOWANYCH W FILIKO

Urodziny z animatorem

Podstawowy pakiet urodzinowy obejmuje:

 • udekorowaną salę urodzinową;
 • poczęstunek dla dzieci: owoce, chrupki, żelki, popcorn, ciastka kruche, paluszki, sok jabłkowy i woda;
 • zabawy na konstrukcji;
 • opiekę animatora oraz malowanie buziek lub brokatowe tatuaże;
 • modelowanie balonów;
 • kolorową zastawę;
 • upominki dla solenizanta i gości w tym bon na zabawę.

Tort oraz świeczki organizują Państwo we własnym zakresie.

Cena –  52 zł za dziecko (minimum 9 dzieci to opłata jaką pobieramy nawet, jeśli w urodzinach uczestniczy mniejsza liczba gości).

Urodziny dla księżniczek i rycerzy

Spełnienie marzeń każdej dziewczynki!

Sala przyozdobiona na wzór pałacowego wnętrza – różowe tiule, korony…

Każda dziewczynka na czas trwania urodzin otrzyma opaskę koronę oraz tiulową spódniczkę. Zabawy utrzymane w tematyce księżniczek. Chłopcy na czas trwania urodzin dostaną piankowe zbroje oraz balonowe miecze.

Urodziny hawajskie / Vaiana

Urodziny w tematyce popularnej bajki Vaiana.

Sala przyozdobiona balonami i kwiatami.

Każda dziewczynka na czas trwania urodzin otrzyma hawajską spódniczkę oraz naszyjnik z kwiatami. Zabawy utrzymane w tematyce Vaiana, nauka hawajskiego tańca hula.

Urodziny dla kotków i tygrysków

Urodziny dedykowane młodszym dzieciom (3 – 4 lata). Podczas trwania urodzin, dzieci zamienią się w małe kotki (chłopcy mogą zamienić się w tygryski). Na czas trwania urodzin dostaną przebrania w postaci kocich uszu, muszki oraz ogonków. Będą bawiły się w kocie zabawy.

Urodziny dla małych detektywów

Impreza dla dzieci, które uwielbiają rozwiązywać zagadki. Podczas trwania urodzin dzieci będą rozwiązywały zagadki dotyczące ukradzionego skarbu. Szukały wskazówek rozłożonych na konstrukcji, wykorzystają do tego latarki ponieważ światło w tym czasie będzie zgaszone. Dzieci przejdą „szkolenie” na detektywa i zrobią sobie odznaki.

Urodziny_detektywi

Kreatywne urodziny – fabryka mydełek

Urodziny połączone z warsztatami robienia mydełek glicerynowych. Dzieci, podczas urodzinowej zabawy, stworzą dla siebie kolorowe i pachnące mydełka. Cena zawiera słodki poczęstunek oraz opiekę animatora59 zł za dziecko.

Urodziny z Psim Patrolem

Urodzinki, w trakcie których mali fani Psiego Patrolu będą mieli okazję zamienić się w swoich ulubionych bohaterów i ruszyć na pomoc mieszkańcom Zatoki Przygód.

W programie zabawy ruchowe, zagadki, quiz tematyczny i mnóstwo świetnej zabawy – Psi Patrol rusza do akcji!

 

Urodziny w Krainie Lodu

Przenieśmy się do Arendelle i poczujmy magię.

Urodziny w czasie których dzieci poczują się jak bohaterowie ulubionego filmu. Pomagając Elzie, Annie lub Olafowi będą zmagać się z zadaniami, na które natrafią podczas wędrówki po zaczarowanej krainie.

 

 

Jesteśmy otwarci na potrzeby i pomysły jubilatów dlatego nasze animatorki mogą postarać się przygotować zabawy w ulubionej tematyce dziecka.

Rodzinne_spotkania

Rodzinne spotkanie z okazji urodzin

Spotkanie rodzinne z okazji urodzin to możliwość rezerwacji sali w przypadku kiedy gości jest mało lub dzieci są za małe na to, aby bawić się z animatorem. Spotkanie trwa 2 godziny, nie ma animatora, dziećmi w tym czasie zajmują się opiekunowie.

Cena: 360 zł (cena zawiera poczęstunek dla dzieci – owoce, popcorn, paluszki, kruche ciastka, chrupki, żelki, sok jabłkowy, wodę). Maksimum 15 dzieci, powyżej tej liczby dopłata 5 zł za kolejne dziecko.

Podczas spotkania, rodzina i przyjaciele jubilata mają do dyspozycji cały lokal. Sala zamknięta jest dla gości z zewnątrz. Istnieje możliwość przyniesienia swojego ciasta.

Serwis kawowy dla rodziców

Podczas trwania urodzin, rodzice zajmują stoliki w części kawiarnianej. W tym czasie mogą napić się kawy lub herbaty.
Poczęstunek zawiera:

 • kawa z ekspresu ciśnieniowego,
 • herbata bez ograniczeń,
 • woda,
 • owoce,
 • ciastka kruche,
 • paluszki

Istnieje możliwość przyniesienia swojego ciasta.

Cena: 145 zł – maksimum 15 dorosłych, powyżej tej liczby dopłata ustalana indywidualnie.

Jeżeli nie są Państwo zainteresowani serwisem kawowym, istnieje możliwość zamawiania jedynie kawy lub herbaty w cenie 8 zł za napój, dzbanek wody 10 zł.

Dodatkowo oferujemy:

Piniata

„Nie chcę ja srebra, nie chcę ja złota. Rozbić piniatę przyszła mi ochota!”

Świetna zabawa i dużo radości podczas próby zdobycia łakoci.
Piniatę można zamówić u nas z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem, postaramy się zrealizować każde marzenie.

Cena : 80 zł pusta, 120 zł z wypełnieniem dla grupy urodzinowej do 10 dzieci, 150 zł dla grupy do 15 dzieci, 180 zł dla grupy do 20 dzieci.

Pełen katalog przykładowych piniat dostępny tu. Podejmiemy się wyzwania stworzenia każdej wymarzonej piniaty.

Koszt wniesienia własnej piniaty 25 zł.

Zaproszenia

Cena: od 1,50 zł za sztukę

Zapraszamy!